Centrum Usług Korporacyjnych przy ul. Łukasiewicza w Płocku

Nazwa inwestycji: „Zaprojektowanie i wybudowanie Zespołu Obiektów Centrum Usług Korporacyjnych wraz z zagospodarowaniem terenów w ramach zadania "Centrum Usług Korporacyjnych" realizowanego w ramach projektu "Płocki Park Przemysłowo – Technologiczny”

Inwestor: Płocki Parkiem Przemysłowo – Technologiczny S.A.

Realizacja: 01.2014 - 09.2014

Klasa budynku: B+

Powierzchnia użytkowa: 9 500 m²

Liczba kondygnacji nadziemnych: 6

Dodatkowe informacje: uzyskano certyfikat BREEAM

Centrum Usług Korporacyjnych to wysokiej klasy budynek biurowy klasy B+, w którym znajdują się powierzchnie biurowe przystosowane do prowadzenia nowoczesnych usług biznesowych w ramach procesów finansowych, księgowych, IT, zarządzania zasobami ludzkimi, sprzedaży i zakupów czy szeroko pojmowanych procesów wiedzy dla inwestorów korporacyjnych oraz indywidualnych, przedsiębiorstw działających na terenie miasta Płocka i regionu. W ramach obiektu przewidziane są pomieszczenia socjalno-sanitarne i sale konferencyjno-szkoleniowe. W tym sześciopiętrowym biurowcu o nowoczesnej architekturze pracować może docelowo 900 osób w blisko 280 pomieszczeniach biurowych.

W ramach realizacji inwestycji wykonywaliśmy kompleksowo m.in. instalacje cieplno-chłodnicze HVAC, instalacje wentylacji oraz systemy różnicowania ciśnień dla klatek schodowych. CUK jest kolejnym obiektem w ramach naszych działań, który posiada certyfikację BREEAM.